O firmie

Firma powstała w 1997 roku. Na przestrzeni tych lat zdobyliśmy wiedzę, doświadczenie i zaufanie klientów.
Firma TROJAN zawsze stawiała na innowacje i nie bała się nowości technologicznych. Jako jedni z pierwszych montowaliśmy kotły kondensacyjne, kominki z płaszczem wodnym i kolektory słoneczne. Dziś firma Trojan to nie tylko technika grzewcza, ale również wentylacja i klimatyzacja, a także rozwiązania pro ekologiczne. Obecnie wprowadzamy na rynek systemy fotowoltaiczne, wykorzystujące energię słońca do produkcji prądu elektryczego.

Głównym celem firmy jest kompleksowa i profesjonalna obsługa Klienta. W jednym miejscu otrzymują Państwo fachowe doradztwo, profesjonalne wykonanie inwestycji, oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Prowadzimy również sklep z artykułami branży CO, wod-kan, dzięki czemu zawsze mogą Państwo liczyć na atrakcyjne ceny i rabaty.
Stosujemy urządzenia i osprzęt tylko sprawdzonych producentów.

Obszarem naszego działania są głównie budynki jednorodzinne. Do dnia dzisiejszego w naszym dorobku jest ponad 3 tysiące zrealizowanych obiektów. Wśród wykonanych inwestycji mamy również salony samochodowe, budynki wielorodzinne, hotele, hale produkcyjne, biurowce, lokale gastronomiczne, baseny przydomowe, a także budynki historyczne i sakralne.

Stawiamy na jakość, sumienność i profesjonalizm, dlatego nasi klienci chętnie polecają nas swoim znajomym.

    

Nasze realizacje

Kolektory słoneczne, moduły fotowoltaiczne
Zobacz więcejKotłownie i instalacje w dużych obiektach
Zobacz więcejKotłownie w domach jednorodzinnych
Zobacz więcej